PZP a havarijné poistenie online

Doba je technologicky pokročilá a 21. storočie nám ponúka mnoho vychytávok, ktoré nám môžu citeľne zjednodušiť život. Tak prečo ich nevyužiť? Uponáhľaná doba nám neumožňuje tráviť kopec času s každou maličkosťou alebo na úradoch vybavovaním rôznych náležitostí. Poistenie auta je jednou z náležitostí, ktoré skratka musíme vybaviť, no nemáme na nich dostatok času a čas strávený s vybavovačkami si vieme predstaviť aj inak.

PZP kalkulačka a porovnanie

Ušetriť čas pri poisťovaní auta, motorky alebo prívesného vozíka si môžeme už aj cez internet online. Stačí si nakliknúť internetový porovnávač a zadať svoju ŠPZ, ktorú systém rozpozná a automaticky vyplní všetky údaje o motorovom či nemotorovom vozidle. V prípade, že Vám poznávacia značka ešte nebola pridelená nezúfajte. Kalkulačku môžete vyplniť aj manuálne. Zadáte rok výroky, továrenskú značky, objem, výkon a môžete sa pustiť do porovnávania. Pre výpočet ceny sú samozrejme dôležité aj údaje o Vás a to ako dlho vlastníte vodičské oprávnenie, vaše bydlisko a nehodovosť za posledné roky. PZP online je spôsob ako ušetriť kvantum času a dostať cenovo výhodnú ponuku pre vaše auto.

Groupama začala ponúkať svoje služby na Slovensku už v roku 2009. Neskôr v roku 2015 si spoločnosť zmenila logo a aj názov z pôvodného Groupama Garancia poisťovňa a.s. na Groupama poisťovňa a.s. Táto poisťovňa ponúka jeden balík so základným zákonom stanoveným krytím teda 5 miliónov eur na zdravie a jeden milión na materiálne škody a ušlý zisk. K základnému PZP dostanete v cene aj asistenčné služby. Čiže máte krytie pre defekty, sklá, poruchy, živelné katastrofy, strety s divými zvermi a podobne. Úrazové poistenie je taktiež v cene PZP. Výhoda poisťovne je, že na škody neaplikuje amortizáciu, čiže neodratúva z vyplatenej ceny nič kvôli starnutiu dielov a pod.

Groupama ponúka aj množstvo bonusov a zliav.  Poisťovňa sa snaží motivovať motoristov aby PZP uhrádzali na rok vopred, vtedy dostanú zľavu 5%. Ak ste rodič a vaše dieťa má vek do 15 máte vo vrecku zľavu 10%. Najväčšiu zľavu vo výške 25% môžete dostať v prípade ak bývate v menšom meste alebo obci. Samozrejme ako každá iná Slovenská poisťovňa aj Groupama poskytuje bonusy v prípade bezškodových priebehov poistení. Bonus sa môže vyšplhať až na výšku 60%.

Aby ste zistili či je pre Vás výhodné uzavrieť povinné zmluvné poistenie pre motorové vozidlá PZP v poisťovni Groupama odporúčame využiť PZP kalkulačka kde dostanete porovnanie všetkých 11tich poisťovní na Slovensku. Kalkulačka je samozrejme zadarmo a nezáväzná. Porovnanie máte do troch minút na monitore. Následne stačí len vybrať najlacnejšiu PZP s najväčším krytím a pár kliknutiami si ju vybaviť. Všetko online bez internet bez strácania času.

Kasko havarijné poistenie

Moderná internetová doba nekončí iba pri PZP. Rovnako si môžete online uzavrieť aj havarijné poistenie resp. ináč nazývané kasko. Princíp je rovnaký ako pri PZP kalkulačke. Stačí naťukať typ vozidla a pár ďalších údajov a hneď sa Vám zobrazí tabuľka, v ktorej budete mať prehľadne zoradené ponuky od všetkých slovenských poisťovní.

Zdroj: https://www.poistit.sk/